Pateik pasiūlymą Zarasų miesto strategijai!

10353567_976420855758893_236038733036159578_nManai, kad niekam neįdomi Tavo nuomonė?
Įdomi! Pateik pasiūlymą dėl Zarasų miesto 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos.

Zarasų miesto vietos veiklos grupė (sudaryta iš nevyriausybinių organizacijų (NVO), verslo ir valdžios atstovų) rengia Zarasų miesto vietos plėtros strategiją 2016-2022 m. (toliau – Strategija).
Pagal parengtą strategiją ir joje numatytus tikslus Zarasų mieste 2016-2022 m. bus finansuojami įvairūs projektai, kuriais bus siekiama išnaudoti Zarasų miesto visuomeninių organizacijų, verslo ir vietos valdžios ryšius socialinės integracijos didinimui ir vietinių gyventojų įsidarbinimo galimybių gerinimui.
Apklausoje savo mintis ir pasiūlymus pateik pagal tris sritis, kurias numatoma finansuoti (socialinė integracija, verslumas, įsidarbinimas). Trumpai aprašyk savo idėją, priemonę, iniciatyvą. Prisidėk prie pokyčių Zarasų mieste!
Atsižvelgiant į pateiktus pasiūlymus, mintis ir remiantis Zarasų miesto statistine informacija bei NVO, verslo ir valdžios išsakytomis mintimis bus parengta Strategija.
Taip pat artimiausiu metu:
– Parengtos Strategijos projektas (ne galutinis variantas) bus pateiktas NVO, valdžios ir verslo atstovams (su galimybe pateikti pastabas).
– Parengtos Strategijos projektas (ne galutinis variantas) bus viešai pristatytas Zarasų miesto gyventojams (su galimybe pateikti pastabas).
– Atsižvelgiant į pateiktas pastabas – bus parengta galutinė Strategija, pagal kurią 2016-2022 m. bus finansuojamipokytį kuriantys projektai.
ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad Strategija ir jos priemonės privalo būti orientuotos į Zarasų miestą (bet ne į rajoną). Rajono plėtra remiama pagal kitas Europos sąjungos struktūrinių fondų priemones.
PASTABA: Apklausą iš vieno kompiuterio galima pildyti daug kartų. Taigi jei užpildžius apklausą turėsite dar pasiūlymų, idėjų – galite pildyti dar kartą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s