Projektas „Socifakcija“

Projektas skirtas Zarasuose gyvenantiems žmonėms, norintiems sustiprinti savo kompetencijas, reikalingas aktyviam ekonominiam gyvenimui. Projekto tikslinės grupės yra vienišos mamos, vyresnio amžiaus žmonės bei negalią turintys žmonės, kurie yra darbingo amžiaus, potencialūs, bet nedirba. Norintys sustiprinti savo kompetencijas dalyviai siunčiami iš savo socialinės aplinkos į intensyvius 2 savaičių mokymus – stovyklą.

2019 m. gruodžio mėnesį jau vyko pirmieji mokymai – stovykla, kurios metu dalyvavo žmonės, turintys negalią. Mokymų – stovyklos metu su tiksline grupe individualiai dirbantys mentoriai padėjo dalyviams susikurti asmenines strategijas ir jose išsikelti tikslus bei užduotis, susijusius su dalyvių socialinio ir ekonominio gyvenimo aktyvinimu. Su dalyviais mokymų – stovyklos metu individualiai dirbo ne tik mentoriai, bet ir maisto bei medžio meistrai, kurie taip pat ne maža dalimi prisidėjo prie dalyvių socialinių ir darbinių kompetencijų stiprinimo. Po mokymų – stovyklos projekto dalyviai gali naudotis ir psichologo paslaugomis.

Kiti mokymai – stovykla planuojami 2020 m. liepos mėn., skirti vienišoms mamoms.         VšĮ „Inovatorių slėnis“ labai tikisi ir siekia šį projektą paversti nuolatine organizacijos veikla.

Projektą „Socifakcija“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0026) inicijavo ir įgyvendina VšĮ „Inovatorių slėnis“. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Lietuvos Valstybės bei Zarasų rajono savivaldybės lėšomis ir prisidedantį prie Zarasų miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m. I tikslo  „Paskatinti Zarasų miesto gyventojų ekonominį aktyvumą ir pagerinti įsidarbinimo galimybes“ įgyvendinimo.

socif

jk

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s