Projektas „Reikalingi žmonės“

Trumpai ir paprastai. Projektas „Reikalingi žmonės“ skirtas dviems tikslinėms grupėms: Zarasų mieste gyvenančioms šeimoms, kurios vienaip ar kitaip patiria socialinę atskirtį (dėl mažų pajamų ar pan.) ir judėjimo negalią turintiems asmenims. Projekte veikia dvi savanorių komandos:

– Viena projekto savanorių komanda bendrauja su socialinę atskirtį patiriančiomis šeimomis padedant jiems susitvarkyti kasdienę buitį, pagerinti savo socialinius įgūdžius bei drąsiau jaustis ir aktyviau dalyvauti visuomenės gyvenime.

– Antra projekto savanorių komanda rūpinasi judėjimo negalią turinčiais asmenimis ir jų pavežėjimu į Zarasų mieste bei rajone vykstančius renginius, užsiėmimus ir kt. Siekiame, kad judėjimo negalia nebūtų kliūtis dalyvauti visuomenės gyvenime.

Nori prisidėti prie prasmingo savanoriško darbo? Prisijunk! Rašyk žinutę arba skambink 867567817.

Projektas „Reikalingi žmonės“ (Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-07-0007) finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Lietuvos Valstybės bei Zarasų rajono savivaldybės lėšomis ir prisideda prie Zarasų miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m. įgyvendinimo bei mažina esamą Zarasų miesto gyventojų socialinę atskirtį.  Projektą inicijavo ir įgyvendina VšĮ „Sprendimų centras”.

Aktyviausi projekto savanoriai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s