Baigtas projektas „Reikalingi žmonės“

2019-2020 metais Zarasuose buvo įgyvendinamas projektas „Reikalingi žmonės“. Projektas buvo skirtas dviems tikslinėms grupėms: Zarasų mieste gyvenančioms šeimoms, kurios vienaip ar kitaip patiria socialinę atskirtį (dėl mažų pajamų ar pan.) ir judėjimo negalią turintiems asmenims. Projekto veiklose sėkmingai dalyvavo 73 unikalūs asmenys.

DĖKOJAME visiems dalyvavusiems ir savanoriavusiems projekte.

Projekto įgyvendinimo metu veikė dvi savanorių komandos:
– Viena projekto savanorių komanda bendravo su socialinę atskirtį patiriančiomis šeimomis padedant jiems susitvarkyti kasdienę buitį, pagerinti savo socialinius įgūdžius bei drąsiau jaustis ir aktyviau dalyvauti visuomenės gyvenime.
– Antra projekto savanorių komanda rūpinosi judėjimo negalią turinčiais asmenimis ir jų pavežėjimu į Zarasų mieste bei rajone vykstančius renginius, užsiėmimus ir kt. Siekiant, kad judėjimo negalia nebūtų kliūtis dalyvauti visuomenės gyvenime.

Projektas „Reikalingi žmonės“ (Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-07-0007) finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Lietuvos Valstybės bei Zarasų rajono savivaldybės lėšomis. Zarasų rajono savivaldybė prie projekto įgyvendinimo prisideda 20 proc. viso projekto išlaidų. Projektas prisidėjo prie Zarasų miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m. įgyvendinimo bei mažina esamą Zarasų miesto gyventojų socialinę atskirtį. Projektą inicijavo ir įgyvendino VšĮ „Sprendimų centras”.

VšĮ „Sprendimų centras” informacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s